Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

badge

20 let tradice a zkušeností

rule

Od návrhu po montáž

cert

Doživotní záruka na konstrukci

Promyšlené využití prostoru

 

Téměř 25 let zabýváme návrhem a výrobou zakázkového nábytku a unikátních patrových a zavěšených postelí. Většina naší výroby je pokryta ruční prací, kterou dělají mistři svého řemesla. Od designérů, přes zámečníky až po truhláře, kteří dávají našim návrhům a realizacím život.

U patrových postelí se jedná o unikátní produkt, ve kterém spojujeme klasické řemeslo s moderními technologiemi. Propojení dřeva s kovem
v minimalistickém designu, skvělé sedí do interiéru a nenaruší optický vjem místnosti.

Přejete si více úložných prostor? Potřebujete pracovnu? Nebo se vám děti nevejdou do jednoho pokojíčku?

Není to jen o patrových postelích, rádi vám navrhneme celý interiér, který poté vyrobíme a namontujeme.


Víme, že v průběhu let se mění designové preference našich zákazníků,
a tak jsme vám i po po letech schopni nabídnout modernizaci stávající postele od CASTER DESIGN a dát jí tak nový kabát, který sedí do moderního interiéru.

Naše výroba se nachází v Liberci v severních Čechách, kde u nás pod jednou střechou probíhá kompletní výroba zakázkového nábytku a našich unikátních postelí, na kterou dohlíží zkušení mistři svého řemesla, kteří jsou s námi již přes 20 let..
Vše se vyrábí podle vašich přání a návrhů našich zkušených designérek.

Poctivé řemeslné zpracování v kombinaci jen s těmi nejkvalitnějšími materiály je zárukou špičkové kvality i spolehlivosti.  

Patrové postele a zakázkový nábytek vám na míru navrhneme, vyrobíme, přivezeme až k vám a kompletně namontujeme. Díky naší téměř 25 leté historii firmy máme za sebou tisíce spokojených klientů a úspěšných realizací napříč střední Evropou, které si můžete prohlédnout v galerii inspirací.

Kromě výroby postelí se zabýváme také kompletní realizací interiérů, se kterou máme bohaté zkušenosti. Jsme si jistí, že dokážeme vytvořit optimální zónu soukromí, komfortní relaxace i kvalitního spánku v jakémkoli obytném prostoru.

Potřebujete poradit nebo se chcete inspirovat? Jsme tu pro vás - vše pro vás dotáhneme do posledního šroubku.

 

Zavolejte nám na +420 604 263 197

Napište nám na info@casterdesign.eu

Nebo využijte k
ontaktní formulář níže.

bed 1 bed 2 hadnmade logo
Decospan