Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

badge

20 let tradice a zkušeností

rule

Od návrhu po montáž

cert

Doživotní záruka na konstrukci

Promyšlené využití prostoru

 

V CASTER DESIGN se již téměř 25 let soustředíme na zakázkovou výrobu vestavěných patrových a zavěšených postelí, kdy většina naší výroby je pokryta ruční prací, kterou dělají mistři svého řemesla. Od zámečníků, přes truhláře až po designéry, kteří dávají našim patrovým postelím život.

Jedná se o unikátní produkt, ve kterém spojujeme klasické řemeslo s moderními technologiemi. Propojení dřeva s kovem v minimalistickém designu, skvělé sedí do interiéru a nenaruší optický vjem místnosti.

Víme, že v průběhu let se mění designové preference našich zákazníků, a tak jsme vám i po po letech schopni nabídnout modernizaci stávající postele od CASTER DESIGN a dát jí tak nový kabát, který sedí do moderního interiéru.

Naše výroba se nachází v Liberci v severních Čechách, kde u nás pod jednou střechou probíhá kompletní výroba našich postelí, na kterou dohlíží zkušení mistři svého řemesla, kteří jsou s námi již přes 20 let..
Vše se vyrábí podle vašich přání a návrhů našich zkušených designérek.

Poctivé řemeslné zpracování v kombinaci jen s těmi nejkvalitnějšími materiály je zárukou špičkové kvality i spolehlivosti.  

Patrové postele vám na míru navrhneme, vyrobíme, přivezeme až k vám a kompletně namontujeme. Díky naší téměř 25 leté historii firmy máme za sebou tisíce spokojených klientů a úspěšných realizací napříč střední Evropou, které si můžete prohlédnout v galerii inspirací.

Kromě výroby postelí se zabýváme také kompletní realizací interiérů, se kterou máme bohaté zkušenosti. Jsme si jistí, že dokážeme vytvořit optimální zónu soukromí, komfortní relaxace i kvalitního spánku v jakémkoli obytném prostoru.

Potřebujete poradit nebo se chcete inspirovat? Jsme tu pro vás - vše pro vás dotáhneme do posledního šroubku.

Kontaktujte nás na info@casterdesign.eu nebo pomocí Kontaktního formuláře níže.

bed 1 bed 2 hadnmade logo
Decospan