badge

20 let tradice a zkušeností

rule

Od návrhu po montáž

cert

Doživotní záruka na konstrukci

Váš domov s novým prostorem 

CASTER CZ s.r.o. je na trhu již od roku 1999 a za dobu našeho působení jsme se vypracovali na špičku v oboru. Soustředíme se především na zakázkovou výrobu vestavěných patrových postelí a doplňkového nábytku na míru.


Naše výroba se nachází v Chrastavě v severních Čechách, kde pod jednou střechou probíhá proces kompletní výroby našich produktů podle návrhu naší designérky. Poctivé řemeslné zpracování z kvalitních materiálů je zárukou špičkové kvality i spolehlivosti.  
 

Většina výroby je přitom ruční práce, která je sice náročná, ale z hlediska kvality produktu velmi ceněná. Věříme našim výrobkům natolik, že poskytujeme celoživotní záruku na ocelovou konstrukci postelí.
 

Patrové postele Vám na míru navrhneme, vyrobíme, přivezeme až k Vám a kompletně namontujeme. Díky naší 20 leté historii firmy máme za sebou desítky tisíc spokojených klientů a úspěšných realizací, které si můžete prohlédnout v galerii inspirací.
 

Součástí naší nabídky je i kompletní realizace interiérů, s kterou máme také bohaté zkušenosti. Jsme si jistí, že dokážeme vytvořit optimální zónu soukromí, komfortní relaxace i kvalitního spánku v jakémkoli obytném prostoru.

Potřebujete poradit nebo se chcete inspirovat? Jsme tu pro Vás - vše pro Vás dotáhneme do posledního šroubku.

Kontaktujte nás na info@casterdesign.eu nebo pomocí Kontaktního formuláře níže.

bed 1 bed 2 hadnmade logo
Decospan